Abp Józef MICHALIK

Biskup diecezjalny zielonogórsko-gorzowski (1986–1993), arcybiskup metropolita przemyski (1993–2016), wiceprzewodniczący Konferencji Episkopatu Polski (1999–2004), przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski (2004–2014), wiceprzewodniczący Rady Konferencji Episkopatów Europy (2011–2014), od 2016 arcybiskup senior archidiecezji przemyskiej.

Abp Józef MICHALIK, Ks. Henryk ZIELIŃSKI: Pełne nienawiści podziały nie służą przyszłości Polski Abp Józef MICHALIK, Ks. Henryk ZIELIŃSKI: Pełne nienawiści podziały nie służą przyszłości Polski
Abp Józef MICHALIKKs. Henryk ZIELIŃSKI

Abp Józef MICHALIK
Ks. Henryk ZIELIŃSKI

Pełne nienawiści podziały nie służą przyszłości Polski

Potrzeba było wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie, żeby w mediach przebiła się idea miłości do Ojczyzny i ofiarności. Ofiara tych, którzy zginęli w powstaniu warszawskim i wcześniej w powstaniu w getcie warszawskim, wymaga szacunku. Nie może być tak, że tylko Amerykanie będą nam o tym przypominać.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam