Aneta LIBERACKA

Dyrektor i redaktor naczelny Stacji7.pl, z wykształcenia matematyk, doświadczenie zawodowe jako manager zdobywała w takich korporacjach jak Comarch czy HP, prowadząc projekty w Europie, Ameryce Środkowej i krajach arabskich. Mama czwórki dzieci, chętnie zabierająca głos w sprawach rodzinnych.

Aneta LIBERACKA: Kard.Franciszek Macharski.  Dał nam tydzień i jeden dzień dłużej
Aneta LIBERACKA

Aneta LIBERACKA

Kard.Franciszek Macharski.
Dał nam tydzień i jeden dzień dłużej

Zawsze starał się być blisko najsłabszych: biednych, chorych, cierpiących, umierających. Wiedział co to jest cierpienie, bo sam zmagał się z chorobą nowotworową. Zawsze żył skromnie. Nigdy nie zabiegał o popularność, mimo, że zawsze podczas pielgrzymek Jana Pawła II do Polski, był na pierwszym planie, zaraz obok papieża.

Aneta LIBERACKA: Koniec głupiego Internetu
Aneta LIBERACKA

Aneta LIBERACKA

Koniec głupiego Internetu

Jesteśmy w momencie wielkiej weryfikacji. Nie chcemy tracić czasu na jałowe klikanie, które o niczym nie informuje i niczego nie rozwija. Jest ogromna tęsknota do samodzielnego myślenia. Coraz większa potrzeba poznania różnych opinii po to, by wyrobić swoją własną. Minęła era „celebrytów”, którzy mieli wskazać nam, jak myśleć, co czytać, w co się ubierać, jak gotować, a nawet jak skakać do wody.