Arkadiusz LITWIŃSKI

Poseł Platformy Obywatelskiej. Absolwent Wydz. Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Szefował zarządowi regionalnemu Ruchu Stu. Od 2002 do 2005 przewodniczył klubowi radnych PO i PiS w radzie miasta.

Arkadiusz LITWIŃSKI, Eryk MISTEWICZ: "Dlaczego pan nie buczał? Albo o resztce przyzwoitości w polskiej polityce" Arkadiusz LITWIŃSKI, Eryk MISTEWICZ: "Dlaczego pan nie buczał? Albo o resztce przyzwoitości w polskiej polityce"
Arkadiusz LITWIŃSKIEryk MISTEWICZ

Arkadiusz LITWIŃSKI
Eryk MISTEWICZ

"Dlaczego pan nie buczał? Albo o resztce przyzwoitości w polskiej polityce"

“Typowi politycy bez względu na partię niechętnie widzą obok siebie takich ludzi. Ci zaś zrażają się do polityki, gdy obejrzą jej trzewia i odczują, że są traktowani jak nobilitujący dodatek bez realnego wpływu na realizację swoich postulatów. Takim ludziom powtarzam zawsze: cierpliwości, trzeba się trochę poświęcić, nie można oddawać pola bylejakości i towarzyszom szmaciakom.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam