Dorie CLARK

Konsultantka do spraw strategii marketingowych i ekspertką od kształtowania marki. Doradza m.in. Google, Fundacji Forda, Uniwersytetowi Yale, Centrum Medycznemu Mount Sinai. Profesor administracji biznesowej w Szkole Biznesowej Fuqua na Uniwersytecie Duke. Wykłada marketing i komunikację na Uniwersytecie Tufts, Uniwersytecie Suffolk, w Emerson College oraz Smith College Executive Education. Gościnnie wygłasza wykłady na innych uczelniach, takich jak Harward, Georgetown oraz Uniwersytet Michigan.

Dorie CLARK: "Odkryj siebie na nowo. I rób to co daje ci radość" Dorie CLARK: "Odkryj siebie na nowo. I rób to co daje ci radość"
Dorie CLARK

Dorie CLARK

"Odkryj siebie na nowo. I rób to co daje ci radość"

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku nikt Cię nie zauważy, jeśli będziesz taki sam jak reszta. I choć naturalnym ludzkim odruchem jest zacieranie różnic, takie działanie może sprawić, że stracisz coś, co mogło przynieść Ci sukces. Zaakceptuj swoje niedoskonałości i spróbuj przekształcić je w atuty.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam