Katarzyna MOKRZYCKA

Zastępca redaktora naczelnego portalu ObserwatorFinansowy.pl. Dziennikarz z 19 - letnim stażem w mediach gospodarczych. Zaczynała pracę w Pulsie Biznesu, była m.in. zastępcą kierownika działu ekonomicznego w Gazecie Prawnej i DGP, później szefem działu Biznes w tygodniku Wprost. Zastępcą redaktora naczelnego Obserwatora Finansowego jest od 2011 r.

Katarzyna MOKRZYCKA: "Sto idei dla Polski. Długoterminowa polityka prorodzinna. Coś więcej, niż Program 500+"
Katarzyna MOKRZYCKA

Katarzyna MOKRZYCKA

"Sto idei dla Polski. Długoterminowa polityka prorodzinna. Coś więcej, niż Program 500+"

Państwo pod swoim okiem nie tylko wyhodowało wypaczony mechanizm, ale wciąż go pielęgnuje. Polityka prorodzinna w Polsce to bujda na resorach. I to wcale nie dlatego, że rodziny nie dostają wsparcia. Dostają. Bardzo dużo. I duże. Ale jedno do Sasa, drugie do lasa, od wyborów do wyborów, bez planu i ciągłości działania, które można by nazwać strategią czy polityką.

Katarzyna MOKRZYCKA: "Dziennikarstwo z misją. Obserwator Finansowy"
Katarzyna MOKRZYCKA

Katarzyna MOKRZYCKA

"Dziennikarstwo z misją. Obserwator Finansowy"

Dbamy o wartość przekazu i o jego klarowność. Ale nie będziemy skracać tekstów dlatego, że nie da się ich przejrzeć na smartfonie stojąc na światłach w korku. Wystarczy, że spokojnie da się je przeczytać w przerwie na kawę, przy lunchu, w poczekalni na lotnisku. Na szczęście zawodowi hejterzy raczej nas omijają, bo nawet hejter musi mieć zielone pojęcie o tym, na co pluje jadem.