Ks.Stefan MOSZORO-DĄBROWSKI

Duchowny Prałatury Opus Dei w Warszawie. Urodził się w Rosario (Argentyna) w 1957 r. Poprosił o przyjęcie do Opus Dei w 1972 r., wyświęcony na kapłana w 1982 r. Jest magistrem inżynierem elektroniki (Politechnika, Rosario) i doktorem teologii (Uniwersytet Nawarry, Hiszpania).

Ks. Stefan MOSZORO-DĄBROWSKI: Nie nakręcać się. O świadomym korzystaniu z mediów Ks. Stefan MOSZORO-DĄBROWSKI: Nie nakręcać się. O świadomym korzystaniu z mediów
Ks.Stefan MOSZORO-DĄBROWSKI

Ks.Stefan MOSZORO-DĄBROWSKI

Nie nakręcać się.
O świadomym korzystaniu z mediów

Każdy dojrzały człowiek ma prawo do korzystania z tych źródeł informacji, o których sądzi, że są rzetelne. Jednak nie powinien tracić świadomości, że wybór tego co się czyta lub czego się nie czyta, tego co się śledzi lub nie na portalach społecznościowych – nie jest obojętny i kształtuje nastawienie serca.

Ks.Stefan MOSZORO-DĄBROWSKI: "Zablokuj, Panie, klawiaturę moją" Ks.Stefan MOSZORO-DĄBROWSKI: "Zablokuj, Panie, klawiaturę moją"
Ks.Stefan MOSZORO-DĄBROWSKI

Ks.Stefan MOSZORO-DĄBROWSKI

"Zablokuj, Panie, klawiaturę moją"

‘Nieodpowiednie zwierzanie się często jest szkodliwe. Pisanie na blogu, co w sercu gra, sprawia, że traci się sens szczerości. Po co i z kim się dzielimy? Chwilowa ulga, jaką daje otwarcie serca, jest zawieszona w próżni i prowadzi do egzystencjalnej pustki. Roztropność w przekazywaniu informacji jest też wymogiem miłości, kiedy pełni się funkcje kierownicze w pracy, rodzinie lub w Kościele” – pisze ks.Stefan Moszoro-Dąbrowski, duchowny Prałatury Opus Dei w Warszawie.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam