Maciej OCHAŁEK

Z wykształcenia inżynier telekomunikacji. Często powtarza, że choć jego pasja – komunikacja – zgubiła po drodze przedrostek „tele-”, to wciąż podlega prawom fizyki i matematyki, tak samo jak jego rodzinny Kraków i cała Polska, bez wyjątków. Walczy, by komunikację opierać na wypróbowanych rozwiązaniach.

Maciej OCHAŁEK: Kraków od „niedasizmu” do miasta szczęśliwego Maciej OCHAŁEK: Kraków od „niedasizmu” do miasta szczęśliwego
Maciej OCHAŁEK

Maciej OCHAŁEK

Kraków od „niedasizmu” do miasta szczęśliwego

Kraków wielokrotnie udowodnił, że jest miastem pionierskim w dziedzinie transportu. To tu powstały pierwsza miejska wypożyczalnia rowerów i pierwszy w Polsce system car-sharingu. Pod Wawelem testowano pierwsze śluzy rowerowe. W Krakowie, a właściwie tuż za jego zachodnią granicą powstała pierwsza w naszym kraju prywatna stacja kolejowa.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam