Małgorzata TRUCHAN-GRACZYK

Lekarz hematolog w Saumur nad Loarą we Francji, zapalona żeglarka. Po morzu żegluje od 1985 r. Zaczynała w Jacht Klubie AZS Wrocław, z którym popłynęła w 1987 r. na „Panoramie” do Australii. W ostatnich latach dołączyła do ekipy Selma Expeditions. Na Selmie żeglowała po Ziemi Ognistej, na Falklandy, na Georgię Płd. oraz wyspy antarktyczne.

Małgorzata TRUCHAN-GRACZYK: Moja? Nasza Georgia! Dziennik wyprawy antarktycznej Małgorzata TRUCHAN-GRACZYK: Moja? Nasza Georgia! Dziennik wyprawy antarktycznej
Małgorzata TRUCHAN-GRACZYK

Małgorzata TRUCHAN-GRACZYK

Moja? Nasza Georgia!
Dziennik wyprawy antarktycznej

Antarktyczna wyprawa jachtem Selma Expeditions na Georgię Południową i Wyspę Słoniową śladami Ernesta Shackletona w relacji jej uczestniczki przekonującej: “Równowaga Georgii wydaje się bardzo chwiejna, wręcz zagrożona od momentu jej odkrycia przez naszą cywilizację. Ocalić i przywrócić jej pierwotne oblicze jest naszym obowiązkiem. To jest nasza Georgia”.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam