Michael SPENCE

Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, profesor ekonomii w Stern School of Business Uniwersytetu Nowojorskiego. Zasiada w Radzie Spraw Zagranicznych (CFR) oraz Hoover Institution przy Uniwersytecie Stanforda, przewodniczący rady naukowej Fung Global Institute w Hongkongu. Pełnił funkcję prezesa niezależnej Komisji na rzecz Wzrostu i Rozwoju – ciała międzynarodowego, które w latach 2006-2010 analizowało możliwości globalnego wzrostu gospodarczego.

Michael SPENCE: "Gdy technologia cyfrowa wypiera siłę roboczą" Michael SPENCE: "Gdy technologia cyfrowa wypiera siłę roboczą"
Michael SPENCE

Michael SPENCE

"Gdy technologia cyfrowa wypiera siłę roboczą"

Wszystkie państwa wcześniej czy później zostaną zmuszone na nowo opracować swoje modele wzrostu, opierając je na technologiach cyfrowych i kapitale ludzkim, który wspiera dyslokację i ekspansję.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam