Monika KRYWOW

Prawniczka, Warszawianka.

Monika KRYWOW: "Amnestia - tylko dla kogo?" Monika KRYWOW: "Amnestia - tylko dla kogo?"
Monika KRYWOW

Monika KRYWOW

"Amnestia - tylko dla kogo?"

Ani słowa o tym, że zamiana kary śmierci na 25 lat więzienia będzie w przyszłości nieodwracalna, zgodnie z zasadą, że obowiązuje ustawa względniejsza (mniej restrykcyjna) dla sprawcy. Nie będzie więc możliwości zamiany jej na karę dożywocia, nawet jeśli kara taka zostanie wprowadzona do kodeksu karnego.

Monika KRYWOW: "Sekret "podsekretarzy stanu"" Monika KRYWOW: "Sekret "podsekretarzy stanu""
Monika KRYWOW

Monika KRYWOW

"Sekret "podsekretarzy stanu""

Mamy do czynienia z rzeczą anarchizującą państwo poprzez funkcjonowanie „chmury urzędników politycznych w każdym ministerstwie, z których każdy uważa, iż jest najważniejszy” co możemy obserwować każdego dnia i przy każdej ich wypowiedzi, a jednocześnie którzy to urzędnicy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, w tym konstytucyjnej, bo w Konstytucji ich nie ma.

Monika KRYWOW: "Moja Warszawa: Moje miasto nocą" Monika KRYWOW: "Moja Warszawa: Moje miasto nocą"
Monika KRYWOW

Monika KRYWOW

"Moja Warszawa

Moi znajomi nie lubią Warszawy. Nie lubią tego pośpiechu, gonitwy, smutnych czy poważnych twarzy. Ale ilekroć pokazuje im moje miasto nocą zmieniają zdanie. Czar i urok, historia tego miasta pokazuje się wtedy w pełnej krasie.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam