Prof. Monika PRZYBYSZ

Profesor nadzw. Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, dr hab. Medioznawca, teolog, specjalista ds. PR, zarządzania kryzysowego, reklamy i marketingu medialnego. Wykładowca w Instytucie Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW.

Ryc.: Fabien Clairefond

Prof. Monika PRZYBYSZ: Cyberwojna. Dzielenie, antagonizowanie, polaryzacja
Prof. Monika PRZYBYSZ

Prof. Monika PRZYBYSZ

Cyberwojna.
Dzielenie, antagonizowanie, polaryzacja

Nie lajkujmy wpisów prorosyjskich kont, nie udostępniajmy tych wpisów, nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy, nie oznaczajmy ich. To tworzy zasięgi tym kontom, ułatwiamy im rozprzestrzenianie się w sieci. Nie zauważajmy ich, blokujmy, zgłaszajmy administratorom. Budujmy dumę narodową, publikując dobro w sieci, z dużą wrażliwością, a także publikujmy piękne przykłady wsparcia i pomocy udzielanej kilku milionom Ukraińskich uchodźców. Nie dajmy się dzielić.

Prof. Monika PRZYBYSZ: "#Rzecznicy2015, czyli jak kształcą się ludzie Kościoła w PR"
Prof. Monika PRZYBYSZ

Prof. Monika PRZYBYSZ

"#Rzecznicy2015, czyli jak kształcą się ludzie Kościoła w PR"

Dziesiąta edycja warsztatów dla rzeczników prasowych instytucji kościelnych była kolejnym etapem wprowadzania w instytucjach kościelnych zasad profesjonalnego i skutecznego zarządzania informacją. W programie szkolenia m.in. zajęcia z przeprowadzania profesjonalnych kampanii w internecie, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, analizy treści i monitoringu mediów, zaawansowanej obsługi funkcjonalności mediów społecznościowych.