Prof. William IRWIN

Profesor filozofii w King’s College w Pensylwanii. Zapoczątkował serię o filozofii i popkulturze jako współredaktor bestsellera The Simpsons and Philosophy.

Prof. William IRWIN, J.Edward HACKETT: House of Cards i filozofia. Underwood burzy sen o idealnym społeczeństwie Prof. William IRWIN, J.Edward HACKETT: House of Cards i filozofia. Underwood burzy sen o idealnym społeczeństwie
J. Edward HACKETTProf. William IRWIN

J. Edward HACKETT
Prof. William IRWIN

House of Cards i filozofia.
Underwood burzy sen o idealnym społeczeństwie

House of Cards może ukazywać brzydką rzeczywistość, ale może też pomóc nam pomyśleć o rzeczywistości idealnej.Tak naprawdę nie możemy marzyć o bardziej cnotliwych politykach, ale możemy stworzyć nasze społeczeństwo ze świadomym założeniem, że ludzie pokroju Underwooda będą kandydować. Jeśli tak uczynimy, ludzie tacy jak Frank nie narobią zbyt wielkich szkód.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam