Reid HOFFMAN

Współzałożyciel i prezes LinkedIn, największej sieci kontaktów zawodowych, obejmującej ponad 100 milionów użytkowników. Wcześniej - współzałożyciel PayPal. Partner w firmie Greylock, jednej z najważniejszych firm inwestycyjnych w Dolinie Krzemowej.

Reid HOFFMAN, Ben CASNOCHA: "Prezes LINKEDIN proponuje plan kariery. Bestseller"
Ben CASNOCHAReid HOFFMAN

Ben CASNOCHA
Reid HOFFMAN

"Prezes LINKEDIN proponuje plan kariery. Bestseller"

Raz w tygodniu, raz w miesiącu czy choćby raz na kilka miesięcy znajdź czas, by popracować nad czymś, co mogłoby się stać elementem Twojego Planu B. Jeśli masz konkretny pomysł biznesowy, chcesz zdobywać określone umiejętności, myślisz o nawiązywaniu pewnych relacji albo cokolwiek Cię ciekawi lub fascynuje, zacznij się tym zajmować na boku i zobacz, co Ci z tego wyjdzie.

Reid HOFFMAN, Ben CASNOCHA: "Prezes LINKEDIN pyta: co Cię wyróżnia?"
Ben CASNOCHAReid HOFFMAN

Ben CASNOCHA
Reid HOFFMAN

"Prezes LINKEDIN pyta

Zawsze znajdą się jakieś branże, miejsca, ludzie czy firmy, które właśnie z impetem prą do przodu. Ustaw się tak, abyś mógł popłynąć na tej fali. Gospodarka chińska, polityk Cory Booker, produkty konsumenckie przyjazne środowisku — to wszystko przykłady potężnych fal. Umiejętne zajęcie miejsca na takiej fali — zajęcie takiej pozycji, aby uwarunkowania rynku działały na Twoją korzyść, a nie szkodę — stanowi klucz do przełomu w karierze zawodowej.

Reid HOFFMAN, Ben CASNOCHA: "Nastaw się na ciągłą zmianę. Inaczej zginiesz"
Ben CASNOCHAReid HOFFMAN

Ben CASNOCHA
Reid HOFFMAN

"Nastaw się na ciągłą zmianę. Inaczej zginiesz"

Niegdyś potężne organizacje upadają częściej i szybciej niż dawniej. W latach dwudziestych czy trzydziestych firmy utrzymywały się w indeksie S&P 500 przez średnio sześćdziesiąt pięć lat. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych średni okres pozostawania w tym gronie wynosił już zaledwie dziesięć lat.