Prof. Salvatore BABONES

amerykański socjolog, profesor University of Sydney, specjalista w dziedzinie ekonomii, polityki i społeczeństwa Chin i Stanów Zjednoczonych. W swojej pracy naukowej specjalizuje się także w teorii systemów-światów. Autor kilku książek i licznych artykułów, zarówno naukowych, jak i w mediach popularnych (m.in. w Foreign Affairs, Al Jazeera English, Truthout).

Prof. Salvatore BABONES: Can Poland Redraw Europe's Economic Map? Prof. Salvatore BABONES: Can Poland Redraw Europe's Economic Map?
Prof. Salvatore BABONES

Prof. Salvatore BABONES

Can Poland Redraw Europe's Economic Map?

Despite the break-up of empires following World War One and the imposition of the Iron Curtain after World War Two, geography reasserted itself after the fall of the Soviet Union, and the Central European economy reintegrated.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam