Tomasz KAMIŃSKI

Adiunkt w Zakładzie Azji Wschodniej, na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Stały współpracownik „Liberté!"

Tomasz KAMIŃSKI: "Uniwersytet nie umarł. Polemika z Prof.Piotrem Nowakiem" Tomasz KAMIŃSKI: "Uniwersytet nie umarł. Polemika z Prof.Piotrem Nowakiem"
Tomasz KAMIŃSKI

Tomasz KAMIŃSKI

"Uniwersytet nie umarł. Polemika z Prof.Piotrem Nowakiem"

Nie jest prawdą, że przed zmianami wprowadzanymi przez min. Kudrycką uniwersytety działały lepiej niż teraz. Nepotyzm, biurokracja, niedofinansowanie, brak perspektyw dla młodych – to wszystko było i to w większym natężeniu niż dzisiaj. Można oczywiście spierać się co do szczegółów wprowadzonych rozwiązań, niemniej jednak ogólne kierunki zmian, wypracowane w porozumieniu ze środowiskiem akademickim, były sensowne.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam