Tony CHAN

Matematyk i inżynier. Doktorat zrobił na informatyce na Uniwersytecie Stanforda. Badania prowadził na Caltech i UCLA, dydaktykę w Yale. W amerykańskiej National Science Foundation zarządzał departamentem matematyki i nauk fizycznych. Od 2009 jest prezydentem Hong Kong University for Science and Technology.

Bianka SIWIŃSKA, Prof. Tony CHAN: "Na styku kultur i światów. Wokół jakości uniwersytetów" Bianka SIWIŃSKA, Prof. Tony CHAN: "Na styku kultur i światów. Wokół jakości uniwersytetów"
Bianka SIWIŃSKATony CHAN

Bianka SIWIŃSKA
Tony CHAN

"Na styku kultur i światów. Wokół jakości uniwersytetów"

Zatrudniamy wyłącznie najlepszych. Z całego świata. Hongkongczyków jest u nas zaledwie 20%. Sporo jest Chińczyków, którzy opuścili Chiny wiele lat temu, zrobili doktoraty na Harvardzie czy Stanfordzie, pracowali tam potem w badaniach lub przemyśle wiele lat, a teraz wrócili, bo warunki, jakie im oferujemy są znakomite. I mogą konkurować z tymi oferowanymi przez najlepsze ośrodki na świecie. Inni profesorowie pochodzą z całej reszty świata, znacząca część z USA.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam