Witold GŁOWACKI

Założyciel Przeglądu Idei. Dziennikarz Polska The Times, z-ca red.naczelnego miesięcznika Nasza Historia. Wcześniej m.in. szef działu opinii w Dzienniku.

Ryc.: Fabien Clairefond

Witold GŁOWACKI: "Wraca Historia uśpiona przez ćwierć wieku" Witold GŁOWACKI: "Wraca Historia uśpiona przez ćwierć wieku"
Witold GŁOWACKI

Witold GŁOWACKI

"Wraca Historia uśpiona przez ćwierć wieku"

Na poziomie krajowym kwestie polityki międzynarodowej i bezpieczeństwa dryfują w stronę Pałacu Prezydenckiego, z kolei na poziomie międzypaństwowym zachowujemy się dziś tak, jakbyśmy rzeczywiście chcieli wydelegować tu część kompetencji do Brukseli.

Witold GŁOWACKI: "Czas na gazety własne" Witold GŁOWACKI: "Czas na gazety własne"
Witold GŁOWACKI

Witold GŁOWACKI

"Czas na gazety własne"

W świecie 3.0 największym luksusem – wymagającym najpierw coraz większych umiejętności, później z pewnością także pieniędzy – stanie się więc możliwość budowy własnego porządku w sieci, podług własnych upodobań. Coś, co przed dekadą było oczywistością, dziś staje się coraz trudniejsze i wymaga coraz więcej uwagi. Za dekadę będzie już rzadką umiejętnością, drogą usługą. Kto wie, może nawet przywilejem?

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam