O Projekcie

TSF Jazz Radio

O Projekcie

.Wszystko Co Najważniejsze jest tym, czym były tygodniki opinii przed ekspansją internetu, przed pogodzeniem się z pośpiechem, bylejakością, czarno-białą wyrazistością.

U nas znajdziecie najciekawszych, referencyjnych Autorów: naukowców, artystów, filozofów, polityków, dyplomatów, prawników, menedżerów, odkrywców i społecznych innowatorów, smakoszy życia i kreatorów epoki zmiany. Ich teksty, analizy, ekspertyzy, reportaże, zdjęcia i obrazy są niebanalne. Głębokie. Przemyślane. Inspirujące. Skupiające się na tym, co najważniejsze.

.Wszystko Co Najważniejsze to więcej, niż miejsce opinii w sieci. To debaty, dyskusje, warsztaty mentorskie, budowanie intelektualnego potencjału. To – nie mamy co do tego najmniejszej wątpliwości – najbardziej opiniotwórcza publiczność w Polsce.

Nie jest dla nas najważniejsza ilość, lecz jakość. Nie zasięg i „generowanie klików”, lecz głębokość – zarówno tekstów, jak i relacji z Czytelnikami. Liczy się dla nas intelektualna strawa najwyższej jakości, nie info-fast-food. Ten znajdziecie Państwo bez najmniejszego problemu gdziekolwiek indziej. Nie będziecie też Państwo epatowani reklamą. Wartością są dla nas przejrzystość i wiarygodność.

Od września 2017 r. wydajemy także magazyn opinii “w papierze”. Tytuł: Wszystko Co Najważniejsze. Do odnalezienia w EMPIK-ach w całym kraju, w najlepszych księgarniach oraz wysyłkowo: [LINK].

.Wszystko Co Najważniejsze to przystań intelektualna. Teksty na trudne i niepowszechne tematy – jak choćby strategie rozwoju branż i obszarów, transhumanizm, kondycja człowieka, relacje ze światem – wokół których skupiają się dyskutanci, wokół których inicjujemy debaty.

To środowisko ponad 550.000 Czytelników zainteresowanych każdego miesiąca najwyższej jakości analizami, opiniami, ekspertyzami. To ponad 850 liderów opinii – Autorów (wciąż dochodzą nowi, zapraszamy serdecznie!) i kilkadziesiąt linii tematycznych, realizowanych także z naszymi partnerami.

Zapraszamy, aby powiedzieć o tym, co dla Państwa jest najważniejsze.

Rozwijamy nasz projekt, dodajemy kolejne funkcjonalności, wchodzimy na kolejne obszary. Wszystko Co Najważniejsze to także rosnąca grupa Czytelników korzystających z przywilejów bezpłatnego, dającego więcej jeszcze możliwości, Konta Premium [LINK].


 

A więcej o tym, jak powstaje Wszystko co Najważniejsze tutaj: [LINK]

zrzut-ekranu-2016-10-10-godz-11-01-16


 

Zapraszamy do współpracy i kontaktu:
redakcja@wszystkoconajwazniejsze.pl
Redakcja Wszystko Co Najważniejsze
Instytut Nowych Mediów
ul.Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

REDAKCJA: Prof. Michał Kleiber (redaktor naczelny), Michał Kłosowski (sekretarz redakcji), Marcin Jakubowski (Piękno Nauki), Jean-Paul Oury (Paryż), Tomasz Rycharski, Maria Wanke – Jerie, Małgorzata Wanke – Jakubowska (Wrocław 2050), Grażyna Śleszyńska, Andrzej Stańczyk (tłumaczenia), Anna Prus (sekretariat redakcji).
REKLAMA, MARKETING, PATRONATY MEDIALNE: Magdalena Kozłowska-Riedl (mail).
Regulamin serwisu: [LINK].
Wytyczne dla Autorów zewnętrznych: [LINK].


Projekt Wszystko Co Najważniejsze realizowany jest przez Fundację Instytut Nowych Mediów, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy dla M.St.Warszawy. KRS: 0000468950. REGON: 146765838. NIP: 7010387004. Tytuł wpisany do rejestru tytułów prasowych pod pozycją PR 19 011, zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Warszawie. Tytuł zarejestrowano w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczono symbolem: ISSN 2449-7991. Adres Fundacji oraz Redakcji: Instytut Nowych Mediów, ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam