5-lecie Wszystko Co Najważniejsze świętujemy z Erikiem Zemmourem

To już pięć lat projektu wydawniczego „Wszystko Co Najważniejsze” – tekstów prezentowanych początkowo w sieci, dzięki ekipie tworzonej przez Annę BIAŁOSZEWSKĄ, od blisko dwóch lat pod kierownictwem Prof. Michała KLEIBERA także w wydaniu papierowym. Jesteśmy we wszystkich EMPIKach, dobrych księgarniach i ośrodkach zagranicznych oraz w dedykowanych przesyłkach do liderów opinii.

Świętowanie 5-lecia „Wszystko Co Najważniejsze” rozpoczęliśmy debatą w Warszawie, z polskimi intelektualistami i premierem Mateuszem Morawieckim [LINK]. Gościem naszej kolejnej debaty był w Galerii Porczyńskich w Warszawie Eric Zemmour. Partnerami debaty były Fundacja PKO Banku Polskiego oraz Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu. Debatę poprowadził red. Grzegorz Dobiecki, autor tekstu „Muszkieter Zemmour” [LINK]. Zapis relacji z tej debaty w najbliższym „papierowym” wydaniu „Wszytko Co Najważniejsze”.

Ponad 1000 Autorów, kilka tysięcy tekstów, 14 wydań magazynowych, aplikacja na smartfony i wkrótce poszerzenie naszego portfolio wydawniczego, a wszystko to dzięki życzliwości, uwadze, oczekiwaniom i coraz wyższej poprzeczce, którą stawiamy sobie wspólnie z Czytelnikami. Idziemy w górę wierząc w wysokojakościowe media, w potrzebę i miejsce na długie teksty, na Wiedzę.

Dziękujemy!

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 1 lipca 2019