#Francjawybiera. Relacja LIVE Wszystko Co Najważniejsze ze sztabów głównych kandydatów

#Francjawybiera. Relacja LIVE Wszystko Co Najważniejsze ze sztabów głównych kandydatów

#FrancjaWybiera. Relacja „Wszystko co Najważniejsze”. Ze specjalnym udziałem Autorów: Krzysztof ZANUSSI, Eryk MISTEWICZ, Bogusław SONIK, Michał KŁOSOWSKI.

.W najbliższą niedzielę odbywają się wybory prezydenckie we Francji. To jedno z ważniejszych wydarzeń wpływających na kształt i wizję Europy przyszłości. Redakcja Wszystko Co Najważniejsze przygotowała dla Państwa wieczór wyborczy.

Start: 10 kwietnia 19:30 – #Francjawybiera: Eryk MISTEWICZ, Mateusz KRAWCZYK

Wieczór wyborczy otworzy w niedzielę 10 kwietnia o 19.30 sekretarz Redakcji Wszystko Co Najważniejsze i autor newsletteru Wspólny Świat Mateusz Krawczyk.

Zaraz potem publicysta WCN o kandydatach porozmawia z Erykiem Mistewiczem, prezesem Instytutu Nowych Mediów, który ostatnie miesiące dzielił między Francję a Polskę.

Około godziny 19:40 nasze warszawskie studio połączy się LIVE z korespondentami Wszystko Co Najważniejsze, znajdującymi się w sztabach Emmanuela Macrona, Marine Le Pen, Erica Zemmoura i Jeana-Luca Mélenchona.

Relację LIVE ze sztabów wyborczych w Paryżu poprowadzą m.in. zastępca redaktora naczelnego WCN Michał Kłosowski oraz prezes Instytutu Nowych Mediów, Eryk Mistewicz.

Po 19:40 redaktor Mateusz Krawczyk wraz z Erykiem Mistewiczem przybliżą Państwu najważniejsze tematy, wokół których toczyła się francuska kampania prezydencka oraz to, kiedy możemy spodziewać się pierwszych wyników wyborów.

Godz. 20:00 – #Francjawybiera i wstępne wyniki wyborów: gość z Francji (tu jeszcze niespodzianka), Bogusław Sonik, Krzysztof ZANUSSI

Po zaprezentowaniu wstępnych wyników wyborów na prezydenta Francji połączymy się ponownie z naszymi korespondentami w sztabach wyborczych.

Chwilę później prezes Gościem studia Wszystko Co Najważniejsze będzie poseł Bogusław SONIK, były dyrektor Instytutu Polskiego we Francji i znawca francuskiej sceny politycznej.

O współczesnej Francji, wyzwaniach i najważniejszych problemach, przed jakimi mierzy się francuskie społeczeństwo i kultura porozmawiamy z wybitnym polskim reżyserem, Krzysztofem ZANUSSIM.

Link do transmisji wieczoru wyborczego studia Wszystko Co Najważniejsze znajdą Państwo na naszym Twitterze, Facebooku oraz stronie głównej naszego portalu: www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl

Ten format to kolejny kierunek rozwoju „Wszystko co Najważniejsze”. Oczywiście, pierwsze kroki w transmisji LIVE z łączeniem z wieloma miejscami, to zapewne nie będzie coś, co w przyszłości będziemy wspominali inaczej niż z uśmiechem. Ale tym bardziej, zapraszamy, bądźcie Państwo tego wieczoru z nami!

Zapraszamy!
Redakcja Wszystko Co Najważniejsze

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 9 kwietnia 2022