Kolejne "Wszystko Co Najważniejsze" już czeka! Zapraszamy do EMPIKów i dobrych księgarni

Symetryzm, czyli zdrowy rozsądek – to wiodący temat najnowszego wydania „Wszystko Co Najważniejsze”.

O symetryźmie piszą Dorota GAWRYLUK, Piotr ZAREMBA, Agaton KOZIŃSKI, Marek KACPRZAK, prof. Olivier BABEAU. Polecamy także tekst prof. Michała KLEIBERA „Mądrość łagodzi konflikty i szuka rozwiązań”.

W tym wydaniu także większa całość na temat Afryki – kontynentu zapominanego, na którym dzieje się tak wiele. O wyzwaniach Afryki piszą prof. Aleksander SURDEJ, Zyad LIMAM, Jan ŚLIWA, Mario PEZZINI, Stephen SMITH, prof. Mark HORTON i Marcin KYDRYŃSKI.

Na pytanie „Czy Europa jest chrześcijańska?” odpowiadają prof. Olivier ROY i prof. Pablo PEREZ-LOPEZ. Wracamy też do tematu poruszanego już we wcześniejszych wydania: transhumanizmu. Polecamy szczególnie teksty Laurenta ALEXANDRA i Oliviera REYA.

Grzegorz DOBIECKI proponuje lekturę najnowszej książki Michela Houellebecq’a.

I wreszcie rzecz niesamowita: głośny esej Michela ONFRAYA „Żółte kamizelki głosują na Hitlera!”. Warty lektury, najgłośniejszy tekst tego roku we Francji.

Zapraszamy do EMPIKów, dobrych księgarni, a także wysyłkowo: www.operon.pl/wcn – tamże można już nabywać prenumeratę na najbliższe 6 wydań. Dobrej lektury!

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 8 kwietnia 2019