Polityka prywatności aplikacji

Polityka prywatności aplikacji mobilnej

1. Niniejszy dokument opisuje politykę prywatności Aplikacji mobilnej „Najważniejsze”, zwanej dalej „Aplikacją”.

2. Dane Użytkownika Aplikacji przetwarzane są przez Instytut Nowych Mediów w Warszawie, 00-001 Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6.

3. Instalując Aplikację i zakładając Konto czytelnika, Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych i akceptuje Regulaminy zamieszczone na stronie internetowej www.wszystkoconajwazniejsze.pl/premium.

4. Dane wprowadzone w Aplikacji Użytkownika nie są widoczne ani dostępne w innych Aplikacjach, przypisanych do innych Użytkowników.

5. Podczas używania Aplikacji, oprócz danych wprowadzanych przez Użytkowników, mogą być również zbierane w sposób automatyczny dane dotyczące m.in. położenia, dane urządzenia, typu systemu operacyjnego.

6. Wszystkie dane przesyłane przez sieć Internet są szyfrowane w celu uniemożliwienia ich odczytania.

7. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

8. W przypadku naruszenia Regulaminu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, dane mogą zostać udostępnione organom wymiaru sprawiedliwości.

9. W celu zapewnienia technicznego działania aplikacji i zapewnienia trwałości danych, dane mogą zostać kopiowane, zwielokrotniane i przechowywane na serwerach znajdujących się w serwerowniach obsługiwanych przez podmioty trzecie, świadczące usługi przechowywania i zabezpieczania danych dla Usługodawcy.

10. Wszystkie dane przechowywane są na serwerach znajdujących się na terenie Unii Europejskiej.

11. W przypadku braku zgody na niniejszą politykę prywatności nie instaluj Aplikacji bądź ją odinstaluj.

12. Usługodawca zastrzega sobie prawo zmiany polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej na polityki prywatności na stronie http://www.wszystkoconajważniejsze.pl.