Magazyn "Wszystko Co Najważniejsze", nr 3/2015

Magazyn "Wszystko Co Najważniejsze",
nr 3/2015

Trzecie wydanie Magazynu – w całości poświęcone Francji, tuż przed 14 lipca. Piszą: Pierre BUHLER, Andrzej BYRT, Eryk MISTEWICZ, Marek BIEŃCZYK, Kazimierz M.UJAZDOWSKI, Michał BONI, Michał SEWERYŃSKI, Andrzej ROTTERMUND, Monika MIZGIER, Maria ROSENFELD, Andrzej SEWERYN, Joanna NOJSZEWSKA, Daniel RAYNAL, Chiara FERRARIS, fotografuje Joanna LEMAŃSKA. Zapraszamy do lektury!

Magazyn "Wszystko Co Najważniejsze", nr 2/2015

Magazyn "Wszystko Co Najważniejsze", nr 2/2015

Po raz drugi oddajemy w Państwa ręce wybór tekstów WszystkoCoNajwazniejsze.pl — tym razem przed wakacjami — na tablety, iPady, a być może najbardziej na Kindle z uwagi na dłuższą żywotność baterii. Nasze teksty znów mają szansę na zyskanie Państwa uwagi z dala od sieci Wi-Fi i stałego dostępu do Internetu.

Magazyn "Wszystko Co Najważniejsze", nr 1/2015

Magazyn "Wszystko Co Najważniejsze", nr 1/2015

Magazyn „Wszystko Co Najważniejsze”, nr 1/2015. A więc oto kolejny etap rozwoju naszego projektu, tygodnika opinii, w którym już dziś proponujemy Państwu teksty, analizy, raporty liderów opinii – ludzi nauki, strategów, polityków, filozofów, historyków idei. Autorów niebanalnych. Okazało się, że jest miejsce i zapotrzebowanie na takich Autorów i takie teksty. Zapraszamy do lektury.