Konto Premium

premium

Konto PREMIUM to przestrzeń dla najbardziej zaangażowanych Czytelników „Wszystko Co Najważniejsze”. Jeszcze bardziej wyjątkowe teksty i dodatkowe usługi. Obecnie Konto PREMIUM jest kontem bezpłatnym.

  • Konto PREMIUM to wcześniejszy dostęp do najbardziej interesujących, publikowanych na Wszystko Co Najważniejsze tekstów (tak jak być może teraz trafili Państwo na tę stronę).
  • Konto PREMIUM to ekskluzywny, zindywidualizowany dostęp do skryptów, analiz, raportów specjalnych i materiałów dedykowanych. Zrzut ekranu 2015-07-10 (godz. 22.08.39)
  • Konto PREMIUM to jedyna droga dostępu do Magazynów „Wszystko Co Najważniejsze” – specjalnych wydań na tablety, Kindle, czytniki e-booków [LINK]
  • Konto PREMIUM to imienne zaproszenia do udziału w zamkniętych debatach i spotkaniach; możliwość podążania za tekstami, ulubionymi Autorami, otrzymywania informacji o ich materiałach oraz możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu.
  • Konto PREMIUM to dostęp do czytelni z zasobami dedykowanymi, usług dedykowanych, w tym newslettera.

W przestrzeni Konta PREMIUM zależy nam na powadze rozmowy.
Stwierdzenie posługiwania się fałszywymi danymi powoduje zablokowanie dostępu. W zgodzie z Regulaminem, w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z dalszego korzystania z Konta PREMIUM a Państwa dane zostaną usunięte.

Otrzymanie dostępu do Konta PREMIUM jest w tej chwili bezpłatne. Wysyłka hasła trwa do 24 godzin (w dni pracy redakcji). Jeśli z jakiegoś powodu mail z hasłem nie dotarł, proszę użyć tego linku i wpisać ponownie swój adres email.

Zarejestruj Konto PREMIUM