DOKUMENT: Media Detox. Jak rozpoznać uzależnienie od sieci. I co dalej DOKUMENT: Media Detox. Jak rozpoznać uzależnienie od sieci. I co dalej
Instytut Nowych Mediów

Instytut Nowych Mediów

Media Detox.
Jak rozpoznać uzależnienie od sieci. I co dalej

Uniwersytet w Montrealu przygotował ulotkę – mały przewodnik zapobiegania nadmiernemu użytkowaniu internetu i nowych technologii zawierający informacje i metody pomocy sobie lub osobom bliskim. Dokument epoki, w którym po raz pierwszy w ulotce do szerokiej publiczności nadmierne korzystanie z sieci postawiono w jednym szeregu z papierosami, alkoholem i narkotykami.

Anna BIAŁOSZEWSKA: "Coraz częściej sposobem wyrażenia siebie w sieci staje się milczenie" Anna BIAŁOSZEWSKA: "Coraz częściej sposobem wyrażenia siebie w sieci staje się milczenie"
Anna BIAŁOSZEWSKA

Anna BIAŁOSZEWSKA

"Coraz częściej sposobem wyrażenia siebie w sieci staje się milczenie"

W sieci coraz częściej sposobem wyrażenia siebie staje się milczenie. Przemilczanie odnośnie pewnych komunikatów, których nie chcemy poruszać – bo są drażliwe, bo uważamy że wdamy się w niepotrzebną polemikę.Choć najbardziej cenię milczenie, które płynie z namysłu, potrzeby przetworzenia informacji które do nas dotarły i okazały się ważne.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam