Krzysztof SACHS

Wiceprezes Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. Wcześniej przez lata partner w Ernst&Young. W latach 2007–2015 szef wrocławskiego Oddziału EY. Społecznie – szef Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. Prywatnie – miłośnik starej motoryzacji i XX-wiecznej architektury.

Krzysztof SACHS: Wrocław. Między Bangalore a Palo Alto. Czy można zadekretować innowacje? Krzysztof SACHS: Wrocław. Między Bangalore a Palo Alto. Czy można zadekretować innowacje?
Krzysztof SACHS

Krzysztof SACHS

Wrocław. Między Bangalore a Palo Alto.
Czy można zadekretować innowacje?

Zadeklarowana kilka lat temu strategia Wrocławia, żeby postawić na rozwój innowacji i gospodarkę opartą na wiedzy, wpisuje się znakomicie w ogłoszony niedawno rządowy plan rozwoju, zwany popularnie Planem Morawieckiego. Polska potrzebuje wyrwać się z pułapki średniego dochodu. Tak, żeby na zawsze nie pozostać krajem tańszej, niż w zachodniej Europie, siły roboczej.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam