Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (38): Rower jest wielce O.K."

"Cool Pics (38)

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autorki

Kalendarzowa jesień już się co prawda zaczęła, ale na szczęście lato jeszcze Paryża nie opuściło i ten weekend należy zdecydowanie do jednego z najcieplejszych i najbardziej słonecznych w ostatnich tygodniach.

A piękna pogoda sprzyja wypadom rowerowym. Czy istnieje lepszy sposób poruszania się po mieście? Zapaleni rowerzyści z pewnością powiedzą, że nie. Metro, autobusy, samochody i motocykle, wszystko to ma swoje zalety, ale chyba jedynie jeżdżąc na rowerze można naprawdę dobrze poznać miasto, poczuć klimat poszczególnych dzielnic, nie męcząc się przy tym jak przy chodzeniu na piechotę. Dodatkowo jazda na rowerze zdecydowanie ułatwia i uprzyjemnia robienie zdjęć.

Zapraszam do zdjęć wśród których znajdziecie Państwo niespodziankę – ukryty autoportret.

Joanna Lemańska

Processed with VSCOcam with k2 preset

Processed with VSCOcam with e1 preset

Processed with VSCOcam with s5 preset

IMG_1469

Processed with VSCOcam with k2 preset

Processed with VSCOcam with k2 preset

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 28 września 2014