Monika KOTLAREK: Depresja. Wyleczalna choroba dotykająca tak wielu Monika KOTLAREK: Depresja. Wyleczalna choroba dotykająca tak wielu
Monika KOTLAREK

Monika KOTLAREK

Depresja.
Wyleczalna choroba dotykająca tak wielu

Depresja to jedno z najczęściej występujących zaburzeń psychicznych, które WYMAGA leczenia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że ponad 350 milionów ludzi na świecie cierpi na depresję, ale z powodu stygmatyzacji tej choroby podejrzewa się, że liczba ta jest dużo większa.

Monika KOTLAREK: "O dobrym życiu" Monika KOTLAREK: "O dobrym życiu"
Monika KOTLAREK

Monika KOTLAREK

"O dobrym życiu"

Nikt nie zapamięta tego, ile mieliśmy samochodów, posiadłości nad morzem, jak eleganckie mieliśmy garnitury czy jakie miejsca odwiedziliśmy przed śmiercią. Zamiast tego będą pamiętać to, jakimi ludźmi byliśmy. Naszą spuścizną będzie to, jak wpłynęliśmy na życie innych osób, co sprawi, że nas zapamiętają, i to, jakie cechy naszego charakteru dobrze oddziaływały na ludzi.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam