Podcasty Najważniejsze. Jan ŚLIWA: Lecą łabędzie (czarne)

Lecą łabędzie (czarne)

Photo of Jan ŚLIWA

Jan ŚLIWA

Pasjonat języków i kultury. Informatyk. Publikuje na tematy związane z ochroną danych, badaniami medycznymi, etyką i społecznymi aspektami technologii. Mieszka i pracuje w Szwajcarii.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

W dziesiątym odcinku podcastów Wszystko co Najważniejsze Jan ŚLIWA w artykule „Lecą łabędzie (czarne)”.

Jan ŚLIWA to pasjonat języków i kultury. Informatyk. Publikuje na tematy związane z ochroną danych, badaniami medycznymi, etyką i społecznymi aspektami technologii. Mieszka i pracuje w Szwajcarii.

W artykule na łamach Wszystko co Najważniejsze pisze zmianach społecznych, politycznych i gospodarczych wyzwolonych przez pandemię COVID-19. „Wszystkie kanty i rysy, dotąd przypudrowane, wychodzą na światło dzienne. Kto ma zrównoważony budżet, tego będzie stać na przetrzymanie ciężkich czasów i odbicie od dna, a kto nie ma, ten ma pecha. Może to być problemem, bo wiele krajów żyło na rosnących długach, wspomagając nieefektywne przedsiębiorstwa-zombie, byle tylko uniknąć kryzysu.”.

Zapraszamy do odsłuchania dziesiątego odcinka Podcastów Wszystko co Najważniejsze. Czyta Mateusz MLECZKO.

Każdy nowy odcinek udostępniany jest co piątek na stronie Wszystko co Najważniejsze, a także na YouTube, Spotify, platformie Anchor, Apple Podcasts, Breaker, Castbox, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts i RadioPublic.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 5 czerwca 2020