Maria ROSENFELD: "Najpiękniejsze muzeum Paryża. Musée Jacquemart-André" Maria ROSENFELD: "Najpiękniejsze muzeum Paryża. Musée Jacquemart-André"
Maria ROSENFELD

Maria ROSENFELD

"Najpiękniejsze muzeum Paryża. Musée Jacquemart-André"

Moim zdaniem to zdecydowanie najpiękniejszy obiekt muzealny Paryża. Wymarzone miejsce do poważnych rozmów (ale nie negocjacji handlowych z otwartymi laptopami, raczej, cóż, może oświadczyn?), fantastyczne miejsce do edukacji artystycznej pociech (wszystkie popołudnia latem należą do dzieci, można je zostawić pod opieką pedagogów), okazja do zapoznania się z opowieściami proponowanymi przez kuratorów wystaw. Wystaw niebanalnych.

Jan OŁDAKOWSKI: "Muzea - świeckie kaplice spraw najważniejszych" Jan OŁDAKOWSKI: "Muzea - świeckie kaplice spraw najważniejszych"
Jan OŁDAKOWSKI

Jan OŁDAKOWSKI

"Muzea - świeckie kaplice spraw najważniejszych"

Muzeum narracyjne nie jest instytucją rodem z XIX wieku, wymagającą od widza kompetencji intelektualnej niezbędnej do odbioru treści – w dobie cyfryzacji formą bliższe jest filmowi i sztuce.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam