Agaton KOZIŃSKI: Konflikt na Ukrainie to sprawdzian dla UE
Agaton KOZIŃSKI

Agaton KOZIŃSKI

Konflikt na Ukrainie to sprawdzian dla UE

Konflikt na Ukrainie: w dzisiejszym komentarzu #NajważniejszeDnia Agaton KOZIŃSKI przybliża przebieg ostatnich wydarzeń związanych z konfliktem ukraińsko-rosyjskim. Zaznacza również jakim sprawdzianem dla Europy jest spór.

Michał KŁOSOWSKI: Ukraina należy do Europy!
Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Ukraina należy do Europy!

„Ukraina należy do Europy!” To zdanie, które przewodzi dzisiejszemu Komentarzowi Dnia, prowadzonemu przez Michała KŁOSOWSKIEGO, zastępcy redaktora naczelnego Wszystko co Najważniejsze.

Michał KŁOSOWSKI: Władimir Putin zjednoczył swoich oponentów
Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Władimir Putin zjednoczył swoich oponentów

Okazuje się, że Władimir Putin swoimi agresywnymi działania zjednoczył swoich wrogów, zjednoczył swoich oponentów – mówi w komentarzu #NajważniejszeDnia Michał KŁOSOWSKI, zastępca redaktora naczelnego Wszystko co Najważniejsze.

Agaton KOZIŃSKI: Konflikt w Ukrainie wkroczył w tak zwany "cykl medialny"
Agaton KOZIŃSKI

Agaton KOZIŃSKI

Konflikt w Ukrainie wkroczył w tak zwany "cykl medialny"

Świat nie może sobie pozwolić na to, żeby przestać zwracać uwagę na Ukrainę, nawet jeżeli tzw. cykl medialny i zainteresowani – mówi w komentarzu #NajważniejszeDnia Agaton KOZIŃSKI, zastępca redaktora naczelnego Wszystko co Najważniejsze.

Michał KŁOSOWSKI: Za sprawą konfliktu na Ukrainie dostrzegamy znaczenie Polski w stosunkach międzynarodowych
Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Za sprawą konfliktu na Ukrainie dostrzegamy znaczenie Polski w stosunkach międzynarodowych

W wielostronnych spotkaniach najważniejszych przywódców Zachodu widać, że rola Polski wzrasta. Co ciekawe, to zagrożenie na wschodniej granicy Ukrainy i wschodniej flanki NATO powoduje, że rola Polski wzrasta. Nie da się tego nie zauważyć – mówi w komentarzu #NajważniejszeDnia Michał KŁOSOWSKI, zastępca redaktora naczelnego Wszystko co Najważniejsze.