Pierre LÉVY: Historia daje nam siłę Pierre LÉVY: Historia daje nam siłę
Pierre LÉVY

Pierre LÉVY

Historia daje nam siłę

Kocham historię. A jeszcze bardziej kocham historię, która uczy, daje nam siłę, byśmy mogli być godnymi naszej przeszłości i wspólnie budować Europę jutra.

Pierre BUHLER: "Do przyjaciół Polaków. List piąty Ambasadora Francji" Pierre BUHLER: "Do przyjaciół Polaków. List piąty Ambasadora Francji"
Pierre BUHLER

Pierre BUHLER

"Do przyjaciół Polaków. List piąty Ambasadora Francji"

Wspomnę również o innej propozycji dla Polski, aby zbudować z Francją, w polskich stoczniach, trzy zaawansowane technologicznie okręty podwodne Scorpène. Okręty te, wyposażone w bardzo skuteczne uzbrojenie, zdolne do stawienia czoła licznym zagrożeniom, pozwoliłyby Polsce dołączyć do wąskiej grupy posiadającej podobny sprzęt, co byłoby również cennym atutem dla NATO. Pragnę podkreślić, że w każdym przypadku te daleko idące plany dotyczące współpracy przemysłowej wiążą się z wysokim poziomem transferu technologii.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam