Joanna LEMANSKA: Miss Cool Pics (186). Wenecja na biało
Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Miss Cool Pics (186).
Wenecja na biało

Pobyt w Wenecji nie byłby kompletny bez wizyty w Burano – położonym niedaleko, niezwykle kolorowym miasteczku. Po niespełna 40 minutach rejsu barką, można się znaleźć w zupełnie innym miejscu, niemniej pięknym i także przykrytym śniegową kołderką.

Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (184). Biały Paryż
Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Cool Pics (184). Biały Paryż

Luty rozpoczął się w Paryżu prawdziwym szaleństwem. Robiłam zdjęcia od ósmej rano do ósmej wieczorem, pięć dni z rzędu, biegając we wszystkich kierunkach i próbując nie odmrozić sobie palców. Nie ma innego wyjścia, kiedy po raz pierwszy od 2013 roku w Paryżu pada śnieg.

Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (182). Week-end w Pradze
Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Cool Pics (182).
Week-end w Pradze

O tej porze roku Praga wygląda po prostu magicznie. Piękna i barwna architektura, śnieg, niezliczone mosty – wszystko to składa się na iście bajkową atmosferę.

Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (180). Japonia. Na czerwono
Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Cool Pics (180). Japonia. Na czerwono

Japonia słynie w równym stopniu z przepięknych, jesiennych barw, które nie mają sobie równych nawet podczas naszej polskiej, złotej jesieni. Złota w Japonii nie ma aż tak dużo, tutaj prym wiedzie czerwień. Krwista, intensywna, wręcz jaskrawa gdy słońce zaświeci trochę mocniej. Wspaniałe parki i ogrody położone w rejonach świątyń i sanktuariów wyglądają bajkowo i surrealistycznie zarazem.

Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (21): Perły z przedmieścia"
Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

"Cool Pics (21)

Paryżanie zdecydowanie unikają zapuszczania się w rejony końcowych stacji podmiejskiej kolejki RER. Takie przystanki jak Cergy, Noisy-le-Grand czy Massy-Palaiseau nie kojarzą im się z niczym dobrym.