
Cool Pics (182). Week-end w Pradze
Styczeń zaczął się intensywnie, głównie nadrabianiem zawodowych zaległości. Tym bardziej ucieszyłam się na wiadomość o wyjeździe do Pragi w ramach niewielkiego projektu. Udanie się po raz kolejny do tego przepięknego miasta i to w cztery lata po mojej poprzedniej wizycie, wydało mi się doskonałą okazją do zrobienia nowych zdjęć i cieszenia się wyjątkową, praską atmosferą.
O tej porze roku Praga wygląda po prostu magicznie. Piękna i barwna architektura, śnieg, niezliczone mosty – wszystko to składa się na iście bajkową atmosferę.
Trzy dni pobytu w tym uroczym mieście jak zwykle okazały się niewystarczające. Tym bardziej, że były one wypełnione głównie pracą i nie miałam zbyt dużo czasu na robienie zdjęć dla siebie. Mimo to znalazły się chwile na wałęsanie się po mojej ulubionej części Pragi, Malej Stranie i w okolicach Hradczanów.
Pozostaje mieć nadzieję, że kolejna okazja do odwiedzenia Pragi pojawi się znacznie wcześniej. Tymczasem zapraszam Państwa do obejrzenia kilku zdjęć z jednej z najpiękniejszych stolic Europy.
Joanna Lemanska