Joanna LEMANSKA: Miss Cool Pics (186). Wenecja na biało

Miss Cool Pics (186).
Wenecja na biało

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autorki

.Po krótkim pobycie w Rzymie, nie bez trudności spowodowanych pogodą, udało mi się dostać do Wenecji. Śnieżna aura podążała za mną i po pierwszym, deszczowym dniu, w Wenecji spadł śniegu i kolejnego dnia, miasto obudziło się pokryte białym puchem. Śnieg dosyć szybko topniał w pierwszych promieniach słońca, ale pomimo tego udało mi się uchwycić kilka iście zimowych zdjęć.

Pobyt w Wenecji nie byłby kompletny bez wizyty w Burano – położonym niedaleko, niezwykle kolorowym miasteczku. Po niespełna 40 minutach rejsu barką, można się znaleźć w zupełnie innym miejscu, niemniej pięknym i także przykrytym śniegową kołderką.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z tej podróży.

Joanna Lemańska

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 18 marca 2018