Joanna LEMANSKA: Miss Cool Pics (186).
Wenecja na biało

TSF Jazz Radio

Miss Cool Pics (186).
Wenecja na biało

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty autora

.Po krótkim pobycie w Rzymie, nie bez trudności spowodowanych pogodą, udało mi się dostać do Wenecji. Śnieżna aura podążała za mną i po pierwszym, deszczowym dniu, w Wenecji spadł śniegu i kolejnego dnia, miasto obudziło się pokryte białym puchem. Śnieg dosyć szybko topniał w pierwszych promieniach słońca, ale pomimo tego udało mi się uchwycić kilka iście zimowych zdjęć.

Pobyt w Wenecji nie byłby kompletny bez wizyty w Burano – położonym niedaleko, niezwykle kolorowym miasteczku. Po niespełna 40 minutach rejsu barką, można się znaleźć w zupełnie innym miejscu, niemniej pięknym i także przykrytym śniegową kołderką.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z tej podróży.

Joanna Lemańska

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam