Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (11): W Paryżu już czuć wiosnę!" Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (11): W Paryżu już czuć wiosnę!"

"Cool Pics (11)

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autora

Jeszcze nie na wszystkich drzewach są liście. Zdarza się, że powieje zimowym chłodem i ciepłe kurtki są wciąż w użyciu. Jednak coraz więcej rowerzystów w mieście, coraz dłuższe dni i rozkwitające, kawiarniane tarasy dają jasny sygnał – wiosna tuż, tuż! W Paryżu jest to chyba najprzyjemniejszy moment. Już niedługo będzie można piknikować po pracy i w weekendy, spędzać przyjemne wieczory nad Sekwaną… Ach można się naprawdę rozmarzyć.

Zapraszam do Paryża!

Joanna Lemańska

Processed with VSCOcam with n3 presetAux Folies

Processed with VSCOcam with 6 presetBikers

Processed with VSCOcam with s3 presetPink season

Processed with VSCOcam with s1 presetSinking building

Processed with VSCOcam with g3 presetSplashy head

Processed with VSCOcam with 4 presetSunset light

Processed with VSCOcam with s1 presetUnlock the bridge

Processed with VSCOcam with k2 presetSpring leisure

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 23 marca 2014

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam