Chcemy być jeszcze bliżej Czytelników.
Bezpłatna aplikacja na smartfony i tablety

Chcemy być jeszcze bliżej Państwa – naszych Czytelników.

Dostęp do najważniejszych treści warto zawsze mieć w kieszeni marynarki. Kiedyś noszono tak gazety, teraz do wewnętrznej kieszeni marynarki czy żakietu wkłada się smartfon. Dlatego właśnie powstała aplikacja Wszystko Co Najważniejsze: chcemy być jeszcze bliżej Państwa, naszych Czytelników.

Od kilku lat budujemy wspólnotę – środowisko zaangażowanych i aktywnych Czytelników. Ludzi, dla których ważne jest słowo pisane i przekaz, który niesie, dla których ważne są idee. Czytelników, którzy oczekują rzetelnego dziennikarstwa i wyważonych opinii, autorstwa najtęższych głów Europy i świata. Naszą misję realizujemy wydając Wszystko Co Najważniejsze online a także – od września 2017 roku – pismo w papierze.

Stworzyliśmy aplikację Wszystko Najważniejsze z myślą o naszych Czytelnikach. Minimalistyczny design, intuicyjny interfejs i najwyższej jakości treści.

Aplikacja dostępna jest na platformy IOS i Android, zarówno na smartfony jak i na tablety. Na każdym z urządzeń wygląda odrobinę inaczej. Mamy nadzieję, że te drobne detale, tak dla nas ważne, przypadną Państwu do gustu. Aby się o nich przekonać wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Apple (urządzenia z systemem IOS – LINK) oraz sklepu Google (urządzenia z systemem Android – LINK).

Jesteśmy otwarci na słowa krytyki i Państwa opinie. Głos naszych Czytelników – Państwa – jest dla nas najważniejszy. Prosimy o informację zwrotną po pobraniu aplikacji i pierwszych doświadczeniach. Zachęcamy do publikowania ich na Facebooku i Twitterze wraz z #WcNapp lub przesyłania na adres redakcja@wszystkoconajwazniejsze.pl

Dobrej lektury!

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 9 września 2021