Czytelnia Wszystko co Najważniejsze. Odc. 4. Jean-Paul OURY: Kolejne argumenty, by przeprowadzić się do Polski

TSF Jazz Radio

Kolejne argumenty, by przeprowadzić się do Polski

Jean-Paul OURY

Jeden z czołowych francuskich ekspertów komunikacji strategicznej. Konsultant strategii korporacyjnych i nowych mediów. Doktor historii nauk i technologii.

Ryc.: Fabien Clairefond

zobacz inne teksty autora

W czwartym odcinku Czytelni Wszystko co Najważniejsze Jean Jean-Paul OURY: Kolejne argumenty, by przeprowadzić się do Polski

Jean-Paul OURY to jeden z czołowych francuskich ekspertów komunikacji strategicznej. W artykule na łamach Wszystko co Najważniejsze opowiada o swoim stosunku do Polski, pisząc „Polska to kraj o wyjątkowej dynamice ekonomicznej i kraj fascynujących relacji społecznych”.

Zapraszamy do odsłuchania czwartego odcinka Czytelni Wszystko Co Najważniejsze.

Czyta: Mateusz MLECZKO.

Każdy nowy odcinek udostępniany jest co piątek na stronie Wszystko co Najważniejsze, a także na YouTube, Spotify, platformie Anchor, Apple Podcasts, Breaker, Castbox, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts i RadioPublic.

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam