Anna MILEWSKA: Mogłam sobie pozwolić
Anna MILEWSKA

Anna MILEWSKA

Mogłam sobie pozwolić

Nie wiedziałam, jak głęboko Anna pozwoli mi zanurzyć się w swoje życie. A tym bardziej gdzie postawi granice mojej dociekliwości. W którym momencie – powie stop, to zbyt osobiste, tym nie zamierzam się dzielić! Nigdy czegoś takiego nie usłyszałam – pisze Anna BINKOWSKA wprowadzając do biograficznej opowieści Anny MILEWSKIEJ, która wydana została nakładem Edipresse Książki.

Richard QUEST: MH 370. Zaginiony lot
Richard QUEST

Richard QUEST

MH 370. Zaginiony lot

Samolot Malaysia Airlines obsługujący 8 marca 2014 roku lot MH370 na trasie z Kuala Lumpur do Pekinu wraz z dwustu trzydziestoma dziewięcioma osobami na pokładzie rozpłynął się we mgle. Położenie samolotu i jego los wkrótce stały się największą tajemnicą w dziejach lotnictwa.

Beata LEWANDOWSKA-KAFTAN: Kangi - komunikacja bez słów
Beata LEWANDOWSKA - KAFTAN

Beata LEWANDOWSKA - KAFTAN

Kangi - komunikacja bez słów

Jeśli kobieta chce przekazać innej kobiecie jakąś trudną do zakomunikowania wiadomość, robi to, używając mowy kang. Przechadza się przed jej domem albo wpada z wizytą ubrana w taki zestaw kang, których przesłania mówią to, co jej samej nie przeszłoby przez usta. I adresatka już wie.

Agata KOMOROWSKA: Depresjologia
Agata KOMOROWSKA

Agata KOMOROWSKA

Depresjologia

Depresjologia została napisana z myślą o wszystkich tych, którzy zmagają się z depresją, którzy poszukują recepty na życie w harmonii, którzy pragną dowiedzieć się kim naprawdę są i znaleźć inspirację i odwagę, by podążać własną drogą.

Jadwiga ŚLAWSKA-SZALEWICZ: Sport w epoce PRL. I moje rozmowy z Papą Stammą
Jadwiga ŚLAWSKA-SZALEWICZ

Jadwiga ŚLAWSKA-SZALEWICZ

Sport w epoce PRL.
I moje rozmowy z Papą Stammą

Autorka pokazuje świat sportu od kuchni, kreśli obraz PRL-u i ludzi, którzy tak jak ona, oddali sportowi całe swoje życie – rekomendacja Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk dla książki Jadwigi ŚLAWSKIEJ-SZALEWICZ.

Hanna LINDBERG: Sekrety Sztokholmu
Hanna LINDBERG

Hanna LINDBERG

Sekrety Sztokholmu

Piękne kobiety i wpływowi mężczyźni w pełnej blichtru i rozmachu europejskiej metropolii – oto sceneria, którą czytelnikowi proponuje w swojej najnowszej powieści, thrillerze skupionym wokół ludzi mediów, modelingu i biznesu Hanna LINDBERG.