"Elżbieta Bieńkowska uznana za persona non grata na Śląsku. Platforma wycofuje rekomendację" "Elżbieta Bieńkowska uznana za persona non grata na Śląsku. Platforma wycofuje rekomendację"

"Elżbieta Bieńkowska uznana za persona non grata na Śląsku. Platforma wycofuje rekomendację"

[Powieść wakacyjna] Od chwili, gdy Donald Tusk zadeklarował swoją rezygnację z funkcji przewodniczącego Rady Europejskiej, powrót do kraju i objęcie na nowo szefostwa PO i stanowiska premiera, świat polityczny przeżywał trzęsienie ziemi. Komentarzom nie było końca. Jednocześnie przekaz politologów i socjologów nie niósł właściwie żadnej treści. Co prawda eksperci i politycy nie wychodzili ze studiów telewizyjnych, ale znów nikt nie wiedział, co będzie dalej. Znów wszystko było w mózgu Donalda Tuska.


Tekst dostępny jedynie w wariancie PREMIUM. Aby założyć Konto PREMIUM - [TUTAJ]. Obecnie Konto PREMIUM jest kontem BEZPŁATNYM.

Jeśli posiadasz już konto PREMIUM, zaloguj się.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 27 lipca 2015
Fot. KPRM/Flickr, Platforma.org

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam