

Instytut Nowych Mediów
Nr 40 "Wszystko co Najważniejsze" już jest w EMPIKach w całym kraju - i w internetowym Sklepie Idei
Nr 40 „Wszystko co Najważniejsze” już jest w drodze do naszych prenumeratorów, w EMPIKach w całym kraju – i w internetowym Sklepie Idei.

Instytut Nowych Mediów
«Всему миру о Польше» - wystartował wspólny projekt redakcji „Wszystko Co Najważniejsze” i „Echa Moskwy"
W „Echo Moskwy” nasze teksty, teksty z „Wszystko Co Najważniejsze”, sąsiadują z ostatnimi tekstami Aleksieja Nawalnego.

Michał KŁOSOWSKI
Nasz nowy projekt. "Popołudniowe Espresso Wszystko co Najważniejsze”
Stworzyliśmy ten projekt analizując swoje potrzeby, tworząc je dla siebie i dla tych, z którymi chcemy się nim podzielić. Nasz nowy projekt to esencja mijającego dnia – jak najmniej słów, jak najwięcej wiedzy. Wyłącznie sprawdzonej. Tego, co najważniejsze.

Michał KŁOSOWSKI
Kilka słów o naszym projekcie. Świat zatrzymany nad polską historią
Najbardziej wpływowe pisma opinii: „Le Figaro” i „L’Opinion” (Francja), „The Washington Post” i „Chicago Tribune” (Stany Zjednoczone), „Sunday Express” (Wielka Brytania), „Die Welt” (Niemcy), „El Mundo” (Hiszpania), „Le Soir” (Belgia) oraz polski miesięcznik opinii „Wszystko co Najważniejsze” w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej przypominają swoim czytelnikom pierwsze strony gazet z 1939 roku i polskie bohaterstwo tekstami najwybitniejszych autorów – historyków, intelektualistów, liderów opinii.

Instytut Nowych Mediów
Zwrotnice modernizacji. Debata w 5-lecie Wszystko Co Najwazniejsze
W debacie w pięciolecie Wszystko Co Najważniejsze wzięli udział Mateusz MORAWIECKI, prezes Rady Ministrów, prof. Michał KLEIBER, redaktor naczelny Wszystko Co Najważniejsze, b.prezes Polskiej Akademii Nauk, Kawaler Orderu Orła Białego, prof. Zdzisław KRASNODĘBSKI, socjolog, profesor uniwersytetu w Bremie, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, prof. Andrzej CHWALBA, historyk, autor ostatnio wydanej książki Zwrotnice dziejów. Debatę poprowadził Eryk MISTEWICZ, prezes Instytutu Nowych Mediów, wydawcy Wszystko Co Najważniejsze.

System ochrony zdrowia wymaga terapii, nie rewolucyjnych zmian
Absurdy podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, biurokracja i niedostatek czasu, niedofinansowane i znikające oddziały. Służba zdrowia w Polsce. Debata we Wrocławiu.