Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (35): Parasolki z Paryża"

"Cool Pics (35)

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

Powrót z wakacji na pięknym, polskim Pomorzu nie należał do łatwych. W perspektywie czekała mnie praca i codzienna rutyna, a do tego Paryż nie powitał mnie zbyt ładną pogodą. Szarówka, przelotne deszcze i ciężkie chmury wprowadzają wręcz późnojesienną atmosferę. Gdzie się podziało lato?

Na szczęście posępny, miejski pejzaż jest ożywiany kolorowymi parasolami, które Paryżanie bardzo chętnie wyciągają w takie szarobure dni. „Tropienie” ich w przestrzeni miejskiej to prawdziwa przyjemność, no i stanowią bardzo wdzięczny temat na zdjęcia.

Zapraszam do deszczowych spacerów.

Joanna Lemańska

Processed with VSCOcam with c1 preset

 

Processed with VSCOcam with c3 preset

 

Processed with VSCOcam with k3 preset

 

Processed with VSCOcam with 6 preset

 

Processed with VSCOcam with lv01 preset

 

Processed with VSCOcam with c1 preset

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 6 września 2014