Kongres Polska Wielki Projekt: Co się stało z prawdą? Co się stało z wolnością? Kongres Polska Wielki Projekt: Co się stało z prawdą? Co się stało z wolnością?
KONGRES POLSKA WIELKI PROJEKT

KONGRES POLSKA WIELKI PROJEKT

Co się stało z prawdą? Co się stało z wolnością?

To zdecydowanie jedna z ciekawszych debat X Kongresu Polska Wielki Projekt. W debacie, którą poprowadził Antoni LIBERA, dyskutowali prof. Zbigniew STAWROWSKI, Andrzej ZYBERTOWICZ, Antoni ŁEPKOWSKI i o. Janusz PYDA OP

Mateusz MORAWIECKI: Warto zadać sobie dziś kilka fundamentalnych pytań o przyszłość Mateusz MORAWIECKI: Warto zadać sobie dziś kilka fundamentalnych pytań o przyszłość
Mateusz MORAWIECKI

Mateusz MORAWIECKI

Warto zadać sobie dziś kilka fundamentalnych pytań o przyszłość

Spojrzenie niekonwencjonalne, wykraczające poza dzisiejsze podręczniki gospodarcze do ekonomii i ustrojów gospodarczych, jest niezbędne, żeby na świecie zapanował większy porządek. My taki porządek – który będzie oparty na państwie sprawiedliwym, z silnym systemem podatkowym, walczącym z korupcją, oligarchą i oligarchizacją życia gospodarczego i społecznego – budujemy.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam