#NajważniejszeDnia. Wiosna zmian w Europie

#NajważniejszeDnia. Wiosna zmian w Europie

Photo of Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Zastępca Redaktora Naczelnego „Wszystko co Najważniejsze”, szef działu projektów międzynarodowych Instytutu Nowych Mediów, publikuje w prasie polskiej i zagranicznej. Autor programów radiowych i telewizyjnych. Stypendysta Departamentu Stanu USA oraz rzymskiego Angelicum. Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie i London University of Arts.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

W dzisiejszym komentarzu #NajważniejszeDnia Michał KŁOSOWSKI, zastępca redaktora naczelnego Wszystko co Najważniejsze podkreśla, że rozstrzyga się właśnie przyszły kształt Europy.

– 90% spraw związanych z Krajowym Planem Odbudowy, czyli środkami, które ma przekazać Polsce Unia Europejska w ramach wspólnego europejskiego długu, 90% tych praw dzielących Unię Europejską, Brukselę i Warszawę zostało uzgodnionych – to z jednej strony. Z drugiej strony rosyjskie wojska zmieniają zupełnie taktykę działając na Ukrainie. Patrząc na to wszystko z lotu ptaka można odnieść wrażenie, że wiosna 2022 roku – wiosna, podczas której miejmy nadzieję, pandemia skończyła się – jest też nową wiosną dla Europy. Choć nie dla wszystkich w Europie oczywiście – mówi.

.Zapraszamy do obejrzenia wideo-komentarza.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 5 maja 2022