Budujemy społeczność. Tworzymy VOX.
Zapraszamy Czytelników, którzy chcą być Autorami

Budujemy społeczność. Tworzymy VOX. Zapraszamy Czytelników, którzy chcą być Autorami

.Coraz więcej odbiorców mediów nie ufa dziennikarzom, a newsy pozyskuje z mediów społecznościowych przez co  coraz częściej obserwować można zjawisko baniek informacyjnych (zamykamy się w swoim świecie, ludzi takich jak my, niechętnie spoglądając na inne myśli, idee, postawy). Medioznawcy zwracają uwagę na to niebezpieczeństwo: coraz łatwiej manipulować wiadomościami, dochodzi do gettoizacji przekazu.

Jednym z założeń portalu liderów opinii Wszystko Co Najważniejsze od początku jest zamienianie informacji w wiedzę. Chcemy być w tym jeszcze skuteczniejsi. Dlatego dajemy naszym Czytelnikom narzędzie, dzięki któremu sami – przy niezbędnym wsparciu Redakcji, jeśli będzie to potrzebne – będą mogli wesprzeć ten proces. Budujemy projekt – VOX – będący współczesną agorą; miejscem dającym możliwość skonfrontowania własnego obrazu świata ze społecznością Czytelników.

Kontynuujemy budowę społeczności Wszystko Co Najważniejsze, otwierając miejsce, w którym Czytelnik staje się Autorem.

Jednocześnie silniej jeszcze bronić będziemy jakości tego miejsca.

Chcemy debaty: godnej i mądrej, która umożliwi wymianę poglądów, bez obrażania drugiej strony, podzielenia się najciekawszymi doniesieniami ze świata czy reportażem z odległego kraju, z którego właśnie się wróciło.

Cieszyć nas będzie, jeśli społeczność VOX zaistnieje w przestrzeni Internetu jako wyznacznik nowej jakości rozmowy, zaangażowanej debaty, opartej na wzajemnym szacunku. Bez limit znaków czy baniek informacyjnych.

Nie, nie będzie to kolejne blogowisko. Zależy nam – tak jak dotąd na Wszystko Co Najważniejsze – na jakości tekstów i mądrości Autorów. Zależy nam na rozmowie.

.Masz coś ciekawego do powiedzenia? Chcesz się tym podzielić, w tysiącu czy dziesięciu tysiącach znaków? Buduj z nami www.vox.wszystkoconajwazniejsze.pl 

Uwaga! To jeszcze t.zw. wersja BETA, ale wierzymy, że wspólnie znajdziemy wszelkie błędy i niedoskonałości. Chcielibyśmy, abyście czuli się tu u siebie, jak w domu. Poprawiać więc także będziemy wspólnie :)

Zapraszamy!

Michał Kłosowski
Redaktor naczelny VOX

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 2 stycznia 2018