„Kultura Najważniejsza” - weekend w objęciach kultury i sztuki

„Kultura Najważniejsza” to jeden z najnowszych newsletterów, w którym specjalnie dla państwa podpowiadamy, co warto obejrzeć, co przeczytać, czego posłuchać, a także czego posmakować. Chcemy przypomnieć o fascynującym świecie kultury i sztuki, na który warto znaleźć czas.

„Kultura Najważniejsza” to najnowszy newsletter „Wszystko co Najważniejsze”, w którym podpowiadamy, co warto obejrzeć, co przeczytać, czego posłuchać, a także czego posmakować. Chcemy przypomnieć, że warto znaleźć czas (lub czasu tego więcej) na fascynujący świat kultury i sztuki.

„Kultura Najważniejsza” – najważniejsze to dobry plan na weekend

.Co innego niż kultura i sztuka może wyrwać nas z codzienności? Co innego pozwoli choć na chwilę uwolnić się od nieustającego biegu i skupić na czymś, co skierowane jest tylko do nas? Chcemy razem, wspólnie z Państwem, wybierać, to co najważniejsze w kulturze.

W każdy czwartek, punktualnie o godzinie 21.00 znajdą Państwo w swojej skrzynce e-mailowej zbiór propozycji kulturalnych, które warto uwzględnić podczas planowania weekendu.

Piszemy o najgłośniejszych premierach, przypominamy o klasyce, do której warto wrócić. Niekiedy proponujemy takie pozycje, które z pewnością Państwo widzieli, ale które naszym zadaniem warto przeanalizować i poznać ponownie.

Recenzje i nie tylko

.W newsletterze znajdą się także recenzje lub teksty autorów, które pojawiają się na co dzień na łamach „Wszystko co Najważniejsze” – na podstronie „Kultura Najważniejsza”. W ten sposób od wielu już lat tworzymy przestrzeń dla naszych odbiorców, wybierając z szacunkiem i ogromną starannością każdy element.

Nasz nowy newsletter „Kultura Najważniejsza” powstaje z pasji i chęci przekazania jej dalej. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie: recenzje spektakli, filmów, wystaw, książek… Także oferta wypadu do muzeum czy teatru w t.zw. „bliskiej Europie”. Mamy nadzieję, że dzięki naszym propozycjom wszystkie Państwa weekendy będą przebiegały kreatywnie i bardzo produktywnie.

Projekt powstaje we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

Zachęcamy do zapisania się do specjalnego, bezpłatnego newslettera „Kultura Najważniejsza”, który pozwoli Państwu zaplanować kulturalny weekend [LINK DO ZAPISÓW].

Do zobaczenia już w najbliższy czwartek!

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 12 sierpnia 2023