W Podcastach "Wszystko co Najważniejsze" kolejne teksty do posłuchania

W Podcastach "Wszystko co Najważniejsze" kolejne teksty do posłuchania

Rozwijamy projekt Podcastów Wszystko co Najważniejsze, a więc serii najpopularniejszych artykułów z „Wszystko co Najważniejsze” udostępnianych w formie audio, ponieważ dostrzegamy zmieniające się nawyki Czytelników. Pragniemy ułatwić pozyskiwanie informacji i zamienianie ich w Wiedzę.

W chaosie nie mamy czasu na lekturę. Aby pozostawać na ścieżce rozwoju, decydujemy się na selekcję wiadomości. Najciekawsze teksty najbardziej inspirujących Autorów, pojawiające się w formie podcastów, wychodzą naprzeciw potrzebom Czytelników niezależnie od miejsca, w którym korzystają z naszych zasobów.

Posłuchaj Podcastów Wszystko Co Najważniejsze: LINK

Dlaczego warto słuchać słowa mówionego? Pierwszą odpowiedzią jest zmysłowość. Drugą czas.

Słuchając głosu lektora w skupieniu i odpowiednim nastroju, przeżywamy słowa w nowy sposób. Docierają one do nas w pełni swojej mocy.

Słuchanie to pierwsza umiejętność językowa, którą zdobywamy, a 85 proc. tego, czego się uczymy, uczymy się poprzez słuchanie.

Język to obraz myśli; komunikując się wyrażamy emocje, obserwacje i opinie. Gdyby nie nasza zdolność do kreatywnego myślenia i przekazywania informacji nie byłoby społeczeństwa i państwa. Dzięki pracy lektora Mateusza MLECZKI w Podcastach Wszystko co Najważniejsze możemy teraz czerpać wiele informacji nie tylko ze słowa pisanego, ale także z intonacji i emocji, jakie niesie każde słowo.

Każdy nowy odcinek udostępniany jest co piątek na stronie Wszystko co Najważniejsze, a także na YouTube, Spotify, platformie Anchor, Apple Podcasts, Breaker, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts i RadioPublic.

Zapraszamy do odsłuchania premierowych odcinków. Prosimy o Państwa uwagi, pomysły, także o sugestie kolejnych działań popularyzujących teksty z “Wszystko Co Najważniejsze”.

Serdecznie dziękujemy za przekazanie swoim znajomym naszych tekstów w takiej formie.

Mateusz Krawczyk

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 22 czerwca 2021