Wszystko Co Najważniejsze pod znakiem „Niepodległa”

Wszystko Co Najważniejsze pod znakiem „Niepodległa”

Miło nam poinformować, iż „Wszystko Co Najważniejsze” uzyskało zgodę na dołączenie do grona instytucji korzystających z identyfikacji wizualnej Programu Wieloletniego „Niepodległa” – w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

.”Wszystko Co Najważniejsze” pod znakiem Programu Wieloletniego „Niepodległa” to nie tylko teksty, zorientowane na świętowanie 100-lecia polskiej niepodległości, ale także szansa dotarcia do liderów opinii w Polsce i w Europie z wiedzą o niezwykłej historii Polski w XX i XXI wieku. Historii pod znakiem walki z największymi zagrożeniami w historii współczesności, historii pod znakiem wielkiego, społecznego zrywu „Solidarnosći”. Ale to także próba spojrzenia w przyszłość, nakreślenia tego, jak nasz kraj będzie wyglądać za kolejne sto lat. Zaproszenie Czytelników do kuchni idei, które będą kształtować polskie społeczeństwo w przyszłości i określać miejsce naszego kraju w Europie.

Zapraszamy do lektury „Wszystko Co Najważniejsze” tak on line, w wersji papierowej [LINK], a już wkrótce także poprzez aplikacje na tablety, smartfony i czytniki.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 16 maja 2018