[OFERTA SPECJALNA]
Wszystko co Najważniejsze - w promocji na lato

[OFERTA SPECJALNA] Wszystko co Najważniejsze - w promocji na lato

Znają Państwo teksty z naszego portalu WszystkoCoNajwazniejsze.pl, kibicujecie naszym Autorom, popularyzujecie ich teksty… A wiecie, że co miesiąc ukazuje się miesięcznik w papierze, w tradycyjnej formie?

.Promocja wakacyjna “Wszystko co Najważniejsze” skierowana jest do nowych Czytelników. Do tych z Państwa, którzy nie mieli dotąd sposobności zapoznać się z papierowym wydaniem miesięcznika. “Wszystko co Najważniejsze” – w promocji na lato!

Portal “Wszystko co Najważniejsze” działa od 2013 roku (pierwszą red. naczelną była Anna BIAŁOSZEWSKA), od 2017 r. ukazuje się papierowy miesięcznik “Wszystko co Najważniejsze” pod red. prof. Michała KLEIBERA. Prof. Michał KLEIBER kieruje jednocześnie portalem, z-cą red. naczelnego jest red. Michał KŁOSOWSKI. Redakcja działa z Warszawy i Paryża. Wydawcą portalu i tytułu jest Instytut Nowych Mediów, którego prezesem jest Eryk MISTEWICZ.

Miesięcznik “Wszystko co Najważniejsze” stał się w minionych latach miejscem istotnych debat, w których ważna jest kultura wypowiedzi, szacunek dla adwersarza, a przede wszystkim podejście propaństwowe; miejsce, w którym Autorzy mają szansę na poważne traktowanie, wsparcie redaktorów, pomoc w promocji tekstu – także poza granicami kraju.

Redakcja “Wszystko co Najważniejsze” przygotowuje dla Państwa:

.Każdego miesiąca proponujemy Państwu tradycyjny miesięcznik – jak najbardziej w papierze. Miesięcznik “Wszystko co Najważniejsze” dostępny jest w sieci EMPIK w całym kraju, w miejscach debat i dyskusji, których jesteśmy partnerami, Księgarni Polskiej w Paryżu (123, Bd. Saint Germain), a także wysyłkowo – i w prenumeracie zniżkowej: w SKLEPIE IDEI [LINK].

“Wszystko co Najważniejsze” – w promocji na lato!

Na wakacje przygotowaliśmy specjalną ofertę zapoznawczą dla nowych Czytelników: “Wszystko co Najważniejsze” – w promocji na lato. Proponujemy dwa rodzaje pakietów:

PAKIET PIERWSZY: WYDANIA 40, 41, 42, 43 – za 36 zł łącznie [ZAMAWIAM]

PAKIET DRUGI: WYDANIA 41, 42, 43 + wydana przez nas najnowsza książka prof. Michela WIEVIORKI “Co z tą Francją, Panie Macron?”: – za 49 zł łącznie [ZAMAWIAM]

Życzymy Państwu dobrych wakacji!
Zapraszamy do lektury i kontaktu: redakcja@wszystkoconajwazniejsze.pl

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 3 sierpnia 2022