Witold SPIRYDOWICZ

Ambasador RP w Algierii. Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.

Witold SPIRYDOWICZ: Kruszenie podstaw wspólnoty Witold SPIRYDOWICZ: Kruszenie podstaw wspólnoty
Witold SPIRYDOWICZ

Witold SPIRYDOWICZ

Kruszenie podstaw wspólnoty

Prezydenta RP obrażać nie wolno. Obraza nie uderza bowiem w konkretnego polityka, lecz godzi w majestat Rzeczypospolitej słusznie chroniony w artykule 135 kk.

Witold SPIRYDOWICZ: „Khalil” – współczesny ptak ababil. O terroryzmie oczyma algierskiego pisarza Witold SPIRYDOWICZ: „Khalil” – współczesny ptak ababil. O terroryzmie oczyma algierskiego pisarza
Witold SPIRYDOWICZ

Witold SPIRYDOWICZ

„Khalil” – współczesny ptak ababil.
O terroryzmie oczyma algierskiego pisarza

W krajach europejskich przez lata nikt nie wymagał integracji, respektowania miejscowych tradycji, zwyczajów, zachowań. Przeciwnie, władze centralne i samorządowe starają się dostosowywać do obyczajów religijnych i kulturowych imigrantów. Zanikają w przestrzeni publicznej święta chrześcijańskie; w miejscach zbiorowego żywienia, w stołówkach, kantynach, próżno szukać dań z „nieczystej” wieprzowiny; choć poligamia jest oficjalnie zakazana, w praktyce jest tolerowana.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam